Dla kogo jest korek analny?

Gadżety erotyczne potrafią fantastycznie ubogacić łóżkowe igraszki. Jednym z akcesoriów, umiejących dać dużo rozkoszy, jest korek analny.

Jak nazwa wskazuje, korek analny umieszcza się w odbycie. Powoduje on delikatny ucisk i masowanie tej przyjemnej części ciała (jak również wnętrza odbytnicy), co pobudza ukazanie się zmysłowych doznań. U osób posiadających tę strefę erogenną wyjątkowo czułą, używanie korka analnego może doprowadzić chociażby do orgazmu.

Korek analny najczęściej kształtem przypomina stożek z zaokrąglonym czubkiem, posiadający przewężenie w jego bardziej peryferyjnej części i rozległą tarczkę ewentualnie poprzeczkę w otoczeniu, które po aplikacji wystaje na zewnątrz ciała.

Taka konstrukcja korka analnego sprawia, iż nie powinien się on wsadzić głębiej, a jednocześnie jest dosyć dobrze utrzymywany w miejscu poprzez zwieracz odbytu. Ryzyko, że wypadnie sam podczas igraszek, jest minimalne.

Wybór tych gadżetów jest wielce gigantyczny, więc niezwykle łatwo odnaleźć rozmiar, kształt i poziom miękkości, przystosowany dobrze do swojej anatomii. Najchętniej używanymi materiałami na korki analne są tworzywa sztuczne w wielorakich kolorach.

Niektóre modele są sowicie zdobione, na przykład mają dodatkowy ozdobny kamień lub kitkę udającą ogon. Istnieją też zatyczki analne zaopatrzone we wkładkę wibracyjną na bateryjki, która umożliwia osiągnięcie absolutnie nowych rodzajów rozkoszy. Niezbicie nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać ich jak przeciętnych zabawek, pozbawionych tego udogodnienia.