Modele wibratorów

Świat wibratorów dla dam jest ogromnie bogaty. Urządzenia te pozwalają na stymulację warg sromowych, pochwy i łechtaczki, co pozwala na pełną gamę miłosnych wrażeń. Taka erotyczna zabawka powinna odnaleźć się w sypialni każdej niewiasty.

Wibrator dla kobiety to urządzenie elektromechaniczne. W jego obudowie występuje nieduży silniczek elektryczny z umieszczonym mimośrodowo odważnikiem. Po podłączeniu silniczka do zasilania, ciężarek wiruje, co powoduje pojawienie się drgań przenoszących się na obudowę.

Wibratory przeważnie produkowane są z pasywnych dla zdrowia tworzyw sztucznych względnie metalu. Główne modele mają prosty, wrzecionowaty kształt. W bardziej zaawansowanych wibratorach dla dam, użytkuje się niezależne układy wyzwalania drgań: jeden, występujący w kluczowym korpusie urządzenia i drugi, w niewielkiej wypustce, służącej do stymulowania łechtaczki bądź okolic czekoladowego oczka.

Kształtem wibratory mogą odwzorowywać prącie i być również twarde jak skała, czy też zbliżone miękkością do penisa naturalnego. Te drugie niejednokrotnie mają dodatkowy system mechaniczny, który sprawia, że sztuczny penis wytwarza ruchy, krzywiąc się wzdłuż osi, co gwarantuje ciekawe doznania.

W największym stopniu zaawansowane modele umożliwiają kalibrację częstości oscylacji, co więcej są kierowane mikroprocesorowo, wytwarzając drgania według ustalonego programu. Wszystko w celu, żeby było nam milej.