Nieprzeciętny gadżet

Przygotuj się na nowe przeżycia, jakie zagwarantować może wyłącznie dildo szklane. Ten nieprzeciętny obiekt miłosnej przyjemności przyniesie Ci wrażeń, których nie osiągniesz przy lateksowych i stworzonych z innego materiału, erotycznych gadżetach.

Dildo szklane po pierwsze jest szczególnie estetycznym gadżetem, który po prostu pięknie wygląda. Nie ma nic wspólnego z okropnymi zabawkami erotycznymi z plastiku, czy uczulających materiałów jak choćby lateks czy inne sztuczne tworzywa. Jest hypoalergiczne i może być wykorzystywane również poprzez osoby z nietolerancją na sztuczność czy też osoby o szczególnie delikatnej skórze. Nadzwyczaj łatwo je nabyć w sklepach stacjonarnych jak i poprzez Internet.

Dillo szklane Orange Tickler

Szklane dilda występują w wielu rozmiarach i formach. Możesz je dostosować do swoich potrzeb i oczekiwań. O ile lubisz formy uniwersalne, możesz wyselekcjonować dildo szklane ze zmiennymi końcówkami, z których jedna naśladuje żołądź, a inne są bardziej punktowo zakończone. Przez to prostsza jest stymulacja punktu G i odleglejszych obszarów pochwy.

Dilda szklane są bardzo proste do zachowania w czystości - wystarczy drobinka płynu do higieny intymnej i ciepła woda. Dlatego nawet podczas najbardziej wyszukanych igraszek nie musisz lękać się o higienę i niepokojące mycie gadżetu. Dodatkowym plusem dilda ze szkła jest jego oczywista wodoodporność jak i to, iż bardzo szybko nagrzewa się do temperatury ciała. Możesz na chwilę wsadzić je do ciepłej wody albo zwyczajnie rozgrzać w rękach.

Dildo Candy Land Juicer