Sklep z erekcyjnymi pierścieniami

Najlepiej, ażeby penis w trakcie stosunku był twardy jak skała. Przeżycia w czasie ruchów frykcyjnych są wówczas niezwykle silne i przyjemne. Gadżetami erotycznymi, które pomagają utrzymać wzwód i czynią, że prącie jest twardsze niż przeważnie, są pierścienie erekcyjne.

Ten łóżkowy gadżet może być zarazem niezwykle prosty, a także zaawansowany technologicznie. Podstawowe pierścienie erekcyjne to standardowe krążki z giętkiego tworzywa sztucznego, które zakłada się na trzon członka.

Pierścień erekcyjny uciskając na prącie, blokuje odpływ krwi z ciał jamistych, co czyni, iż jest ono twarde, napęczniałe i bardzo wrażliwe na impulsy. Już delikatna pieszczota potrafi przyczynić się do rozkoszy.

Krążkowaty kształt pierścieni erekcyjnych to jednak ledwo czubek góry lodowej tego, co oferuje rynek akcesoriów erotycznych. Istnieją pierścienie dwu- i trzyczęściowe, które można założyć na penisa i jądra, metalowe okręgi z trzpieniem wsuwanym do ujścia cewki moczowej czy gadżety z wypustkami. Niektóre przybierają faktycznie niepowtarzalne kształty i mają bajkowe odcienie.

Na rynku osiągalne są też pierścienie erekcyjne zaopatrzone w niewielki, bateryjny wibratorek, który w trakcie stosunku stymuluje łechtaczkę kobiety. Podrygiwania przenoszą się do tego na trzon penisa, gwarantując ekstatyczne przeżycia też mężczyźnie. Orgazm przeżyty z takim akcesorium jest niezwykle przyjemny. Zakup pierścieni erekcyjnych jest niesłychanie łatwy, wybierać można z szerokiej gamy asortymentu chociażby w sklepach internetowych.