Zaawansowane masażery

Prostata, czyli gruczoł krokowy to niezwykle istotny narząd męskiego ciała. Ma wielkość kasztana jadalnego i przylega do ścianki odbytnicy. Jego mocne drażnienie może wywoływać uczucie silnego parcia na mocz i kłucia w okolicy żołędzi, aczkolwiek już starożytni zaobserwowali, że delikatna stymulacja (przez odbyt) kieruje do subtelnych doznań erotycznych.

Masażer prostaty to akcesorium służące do stymulacji stercza. Jest męskim odpowiednikiem damskiego wibratora i podobnie jak on umie dostarczyć dużo uciechy.

Masażery prostaty przybierają wielorakie kształty i gabaryty. Wybór jest niezwykle rozległy, w takim przypadku każdy powinien odnaleźć coś dla siebie. Spora część masażerów jest robiona z neutralnych dla zdrowia tworzyw sztucznych, kształtowanych techniką wtryskową. Wytwórcy stawiają niesamowity nacisk, aby były pozbawione ftalanów; w końcu jest to niezwykle intymny przedmiot.

Najprostsze modele dla wywołania stosownego efektu, wymagają obsługiwania ich ręcznie. W w wyższym stopniu zaawansowanych stymulatorach umieszczona jest nieduża wkładka wibracyjna zasilana bateryjnie, która daje alternatywę przeżycia niespotykanych doznań.

Orgazm uzyskiwany za sprawą wibracyjnego stymulatora prostaty niełatwo porównać z czymś innym. Niekiedy jest niesłychanie intensywny, wręcz obezwładniający, chociaż najpierw może być bardzo subtelny. Jak w przypadku każdej zabawki erotycznej, pewien czas zajmie, zanim się do niej przyzwyczaimy i osiągniemy pożądany poziom ekstazy.